Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Jaki kupić dostawczy samochód?
MANARA
post 18.12.2010, 13:08
Post #1

Audi

Grupa: Użytkownik
Użytkownik nr: 142

Zastanawiam się nad kupnem samochodu dostawczego, aby prowadzić działalność gospodarczą, będę przewozić różne pakunki, paczki i tym podobne. Mam około 20 tysięcy złotych na zakup, chodzi mi o jak najlepszy samochód na takie potrzeby. No i opcja jak najtaniej i jak najmłodszy. Co radzicie mając takie dane z mojej strony, ważne też, aby części do takiego samochodu nie były drogie, a ważną sprawą i wiadomą jest to, żeby samochód nie był awaryjny. Dzięki za rady, pozdrawiam.
Go to the top of the page

+Quote Post
Automan
post 22.12.2010, 9:43
Post #2

Audi

Użytkownik nr: 137

Mercedesy Vito czy Volkswageny są drogie i za około 20 000 złotych kupisz takiego 10 do 12 lat. Ale innym rozwiązaniem jest zakup Fiata Ducato, na pewno już nie ta jakość, ale za około 20000 złotych to nawet może udać ci się zakupić samochód z 2006 roku czyli samochód stosunkowo młody. Nawet na Ducato nie narzekają, palą około 10 litrów ropy, mam na myśli te z silnikami diesla 2,0.

+Quote Post
Tomuś
post 30.12.2010, 20:41
Post #3

Pagani Zonda

Użytkownik nr: 160

Kupując Volkswagena Transportera w dobrym stanie może i wydamy trochę więcej ale będziemy mieli pewność że auto nas nie zawiedzie, będzie się nieźle prezentować i przez najbliższe lata nie straci tak wiele na cenie więc po pierwsze nie będziemy tak stratni przy sprzedaży a po drugie kupując auto popularniejsze a takim jest Transporter nie będziemy mieli również większych problemów ze znalezieniem kupca na niego.

+Quote Post
Automan
post 2.01.2011, 10:52
Post #4

Audi

Użytkownik nr: 137

Jednak różnica w cenie pomiędzy Transportermi a innymi jak Fiat Ducato jest jednak spora i czasami nie zrekompensuje nam tego, że kupimy droższy o wiele samochód, ale do tego starszy o wiele nawet do siedmiu lat różnicy. A siedem lat to dla takiego samochodu dostawczego to wieki, zwłaszcza, jeżeli ma się bardzo duże przebiegi, bo to przecież nie jest samochód jak dla niektórych tylko na niedzielne przejażdżki między innymi do kościoła.

+Quote Post
sierrapapa
post 15.01.2011, 19:56
Post #5

Polonez
*

Użytkownik nr: 279

Może warto zastanowić się nad Iveco Daily. Samochód stworzony do pracy, twardy jak kamień.Dodatkowo jeśli ma z tyłu bliźniaki może wozić nie tylko powietrze ale i pokaźne ciężary. Z częściami zamiennymi też nie ma żadnego problemu, wersji nadwoziowych jest bardzo dużo. Może warto rozpatrzyć i ten model.

+Quote Post
shadow493
post 9.02.2011, 1:09
Post #6

Polonez
*

Użytkownik nr: 295

Ja tam wolałbym zainwestować w coś używanego, ale sprawdzonego. Wiadomo ,że Transportery czy Vito są nie do zajechania, więc celowałbym właśnie w tamtą stronę wink.gif

+Quote Post
lokim
post 21.09.2015, 12:15
Post #7

Trabant
*

Użytkownik nr: 1,843

Radziłbym pierwsze wynająć i przetestować, sprawdz sobie firme na dostawczakowo.pl

+Quote Post
cezaryy90
post 29.01.2016, 12:44
Post #8

Trabant
*

Użytkownik nr: 1,931

Myślę, że na samochód dostawczy (z tych mniejszych) dobry będzie Opel Corsa Van, a z większych Opel Combo Van lub Vivaro Furgon. Tutaj http://opel.autozoliborz.pl w Warszawie mają spory wybór takich samochodów.

+Quote Post
nukkes12
post 10.03.2016, 12:54
Post #9

Trabant
*

Użytkownik nr: 1,975

Ja ostatnio kupiłem nowego Forda Transita i polecam, świetne auto - tutaj można zobaczyć aktualną ofertę - http://dostawczyford.pl/

+Quote Post
harmidon
post 26.03.2016, 18:18
Post #10

Trabant
*

Użytkownik nr: 1,444

warto zawsze udać się na jazdę próbną smile.gif

+Quote Post
mark88
post 31.03.2016, 11:24
Post #11

Trabant
*

Użytkownik nr: 1,990

A ja zastanawiam się nad trochę większym autem dostawczym wink.gif a konkretnie mam na myśli DAF CF Euro 6, czy ktoś z Was miał okazję jeździć (chociaż na próbę?). Dużo moich znajomych 'po fachu' chwali sobie ten model, ale nie mam okazji się przejechać i szukam jak najwięcej informacji biggrin.gif
Bardzo fajnie wygląda prezentacja tego samochodu na stronie http://grupadbk.com/autoryzacje/daf/daf-po.../daf-cf-euro-6/ - tak, że mógłbym w nim zamieszkać wink.gif
Co myślicie?

+Quote Post
Wiktor1990
post 24.05.2016, 10:24
Post #12

Trabant
*

Użytkownik nr: 2,039

Moim zdaniem świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o auta dostawcze jest Renault. Sam planuję zakup tego typu autka i rozglądam się po forach smile.gif Patrząc na aktualną ofertę https://www.renault.pl/samochody/samochody-dostawcze.html to wyglada to całkiem ciekawie. Chociaż jeszcze nie wiem czy wyżyłować się na nowe autko czy lepiej kupić coś używanego. Wiadomo, że za i przeciw jest mnóstwo smile.gif Ogólnie wydaje mi się, że to autka całkiem sprawdzone jako dostawczaki i niezawodne. Ceny serwisowania też są do przyjęcia także myślę, że to dobry wybór.

+Quote Post
Mikoyan
post 27.06.2016, 8:18
Post #13

Trabant
*

Użytkownik nr: 2,079

CYTAT(Wiktor1990 @ 24.05.2016, 10:24) *
Moim zdaniem świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o auta dostawcze jest Renault. Sam planuję zakup tego typu autka i rozglądam się po forach smile.gif Patrząc na aktualną ofertę https://www.renault.pl/samochody/samochody-dostawcze.html to wyglada to całkiem ciekawie. Chociaż jeszcze nie wiem czy wyżyłować się na nowe autko czy lepiej kupić coś używanego. Wiadomo, że za i przeciw jest mnóstwo smile.gif Ogólnie wydaje mi się, że to autka całkiem sprawdzone jako dostawczaki i niezawodne. Ceny serwisowania też są do przyjęcia także myślę, że to dobry wybór.

Jeśli chodzi o samochody dostawcze to myślę, że całkiem fajnym wyborem może być Renault Trafic. Bardzo ciekawie to wygląda pod każdym względem. Silniki, parametry i wygląd.

+Quote Post
fabiann88
post 29.06.2016, 10:58
Post #14

Trabant
*

Użytkownik nr: 1,955

Z mniejszych samochodów dostawczych dobry powinien być Opel Corsa Van, a z większych Fiat Ducato Furgon lub Opel Movano Furgon. Dobre opinie mają Ople (są bezpieczne i bezawaryjne, co jest dość istotne w samochodach dostawczych, a części do nich są tanie), także sprawdź tutaj http://www.autozoliborz.pl/samochody-dostawcze/ któryś z modeli tej firmy.

+Quote Post
fordmaniak
post 11.07.2016, 9:35
Post #15

Trabant
*

Użytkownik nr: 2,091

Ja polece Ci Forda Transita. Obecnie mają auta różnej wielkości. Sam mam transita największego od kilku lat i sprawuje sie świetnie, żadnych większych usterek nie miałem. Polecam Sprawdź tutaj: http://ford-transit-centrum.otomoto.pl/. to nowy salon w Sosnowcu na Stawowej 2.

+Quote Post
motoadek
post 22.08.2016, 15:34
Post #16

Trabant
*

Użytkownik nr: 1,178

Swojego czasu widziałem ciekawą okazję na https://autowraki.pl/ogloszenia/dostawcze. Auto było niby po lekkiej stłuczce, ale tak go sprzedający odrestaurował, że na pierwszy rzut oka wyglądało jak prawie nowe. Warto się rozglądać za takimi ofertami, czasami ktoś sprzedaje całkiem dobre i nowe auto w przystępnej cenie. To, które oglądałem, stało chyba po 10tyś, rocznik 2010.

+Quote Post
Mikoyan
post 27.09.2016, 18:47
Post #17

Trabant
*

Użytkownik nr: 2,079

W sumie jakby się zastanowić to z takich niskobudżetowych może w grę wchodzić jeszcze Dokker: http://dacia.jaszpol.pl/samochody-nowe/samochody-nowe.html Z tym, że oczywiście kwestia tego jak wielki musi być to samochód. Moim zdaniem jeśli ktos chce auto, które wytrzyma mu kilka lat to będize to całkiem dobre rozwiązanie.

+Quote Post
Maro2
post 29.09.2016, 17:33
Post #18

Trabant
*

Użytkownik nr: 2,223

Mi się fajnie jeździło doblo, polecam wink.gif

+Quote Post
Dacianether2
post 2.11.2016, 23:18
Post #19

Trabant
*

Użytkownik nr: 2,270

Wydaje mi się, że teraz Peugot'y przodują w autach dostawczych. Na pewno nie są tak drogie jak niemieckie Mercedesy a nie ustępują osiągnięciami u również są mało awaryjne smile.gif
Pozdrawiam

_________
Carfast - Wypożyczalnia samochodów

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS
Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 6.12.2016 - 17:56