Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Piszczący pasek
fish
post 3.11.2009, 16:07
Post #1

BMW

Grupa: Użytkownik
Użytkownik nr: 40

Nie jest to właściwie mój problem, a raczej czysta ciekawość. Powiedzcie mi, jakie paski mogą piszczeć w samochodzie? Które piszczenie jest groźne, a które można zignorować? Czy jeśli pasek piszczy w czasie opadów deszczu czy śniegu, należy się tym przejmować, czy dobrze jest zacisnąć ząbki i przetrzymać tą gorszą pogodę? Czy wszystkie paski w samochodzie można samemu wymieniać, czy lepiej żadnego nie dotykać?
Go to the top of the page

+Quote Post
smerfik
post 3.11.2009, 19:30
Post #2

BMW

Użytkownik nr: 29

Oj wątpię w to czy kobieta poradziłaby sobie z wymianą jakiegoś paska w samochodzie, ja sam walczyłem kiedyś z paskiem klinowym i gdyby nie pomoc kolegi to bym poległ. nie wymaga to dużej wiedzy, ale za to przydaje się siła i czasami trzecia dłoń.
A co do pisków, to mi nigdy pasek nie piszczał, a jakby zaczął to bym go zmienił, bo nie wytrzymałbym nerwowo już pierwszego dnia.

+Quote Post
rydzyniak
post 3.11.2009, 23:09
Post #3

Porsche

Użytkownik nr: 10

Jeśli piszczy to przede wszystkim klinowy. pasek rozrządu nie ma takiej możliwości. Jedyna rada-wymienić ! W niektórych samochodach pomaga naciągnięcie ale tylko na jakiś czas.

+Quote Post
wiel26
post 8.11.2009, 15:52
Post #4

Mercedes

Użytkownik nr: 31

Słyszałem kiedyś o jakichś płynach czy sprayach likwidujących piszczenie pasków.
Mój pasek też piszczy a nie mam paska klinowego tylko wielorowkowy, mimo wszystko na wolnych obrotach wydaje odgłos jak powiedzmy świerszcz, na wyższych ustaje, więc nie jest to specjalnie irytujące.
Ja bym tak bardzo nie skreślał kobiet i być może panie dałyby sobie radę z wymianą paska, ale pewnie dużo zależy od konkretnego modelu, w jednym jest trudniej w innych łatwiej.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Tropiciel cen Sprzedaj swój samochód Auto szukacz
Kupujesz używane auto?Sprawdź
Czy wiesz, że...

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport L'Or Blanc to pierwszy samochód na świecie....

...który wykończono wstawkami z porcelany? Zobacz samochód, który osiąga prędkość 407 km/h.

Nowy Volkswagen Touareg V8 4.2 TDI - pierwsza jazda

Nowy Volkswagen Touareg V8 4.2 TDI - pierwsza jazda

Pierwszy SUV w historii VW AG sprzedał się już w niemal 800 000 egzemplarzy pokazując jak duże jest zapotrzebowanie nawet na większe auta z tego segmentu. Nowy Touareg to tak naprawdę odświeżenie drugiej generacji, która dostępna jest na rynku od 2010 roku. Co się zmieniło w największym osobowym Volkswagenie?
Suzuki Grand Vitara de Luxe

Suzuki Grand Vitara de Luxe

2010
67.283 km
65.900 PLN
Opel Astra 1,7D

Opel Astra 1,7D

2011
68.500 km
45.900 PLN
Dla kogo E-Bike?

Dla kogo E-Bike?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest prosta. Dla WSZYSTKICH. Dla ludzi młodych, w średnim i starszym wieku. Dla ambitnych wyczynowców i jeżdżących rekreacyjnie. Dla globtroterów i lubiących wycieczki do parku lub za miasto. Dla jeżdżących w ...

RSS
Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 22.12.2014 - 0:09