Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Wasze towarzystwa ubezpieczeniowe
Adamek31
post 6.10.2011, 11:55
Post #1

Mazda
**

Grupa: Użytkownik
Użytkownik nr: 710

Towarzystw ubezpieczeniowych jest bardzo dużo. Każde z nich kuszą niskimi kosztami składek na ubezpieczenie OC, AC i NW. Tylko jak to wygląda w rzeczywistości to tak naprawdę życie i praktyka pokazują. W śród tej góry ofert trudno wybrać dobrą i porządną firmę ubezpieczeniową , która oprócz w miarę rozsądnych składek proponuje dla ubezpieczyciela rozsądna i fajna ofertę i jest to firma rzetelna. Czyli w razie szkody czy wypadku rzeczywiście porządnie wywiąże się ze swoich obietnic. Akie firmy byście polecili i jakie macie doświadczenia szczególnie z tymi bardzo ostatnio reklamowanymi typu Link 4 czy AXA albo Liberty direct.
Go to the top of the page

+Quote Post
adacplus
post 7.11.2011, 16:27
Post #2

Trabant
*

Użytkownik nr: 736

ADAC plus ubezpieczenie assistance
Proponuję Tobie międzynarodowe ubezpieczenie asistance ADACplus.

Za niewielką sumę w razie uszkodzenia Twojego pojazdu gdziekolwiek w Europie otrzymujesz:
-holowanie
-pomoc mechanika
-transport auta na lawecie
-auto zastępcze na czas naprawy
-transport lotniczy dla Ciebie oraz wszystkich pasażerów do kraju
-noclegi w hotelu na czas naprawy dla Ciebie i wszystkich pasażerów
-transport do celu podróży
-transport chorych
-pomoc w przypadku zagubienia/uszkodzenia/zatrzaśnięcia kluczy
-transport dzieci do miejsca zamieszkania
-pomoc śmigłowcem ADAC w razie wypadku
-pomoc w wysłaniu części zamiennych za granicę
-transport zwierząt domowych w razie wypadku
-pomoc w przypadku utraty dokumentów (paszportu, dowodu itp.)
-pomoc w przypadku kradzieży pojazdu
oraz wiele więcej....

Te i wiele innych usług otrzymasz za jedyne 79, 50EUR rocznie, to jest tylko 6, 60EUR miesięcznie, 0, 21EUR dziennie.

Jeździsz różnymi samochodami - to pamiętaj ubezpieczony jesteś TY więc w/w usługi przysługują Ci na każde auto do 3, 5tony z przyczepą jednoosiową*, którym
jedziesz.

Kilka dodatkowych korzyści:
Karta ADAC upoważnia do zniżek na wejście na imprezy organizowane przez klub (targi, rajdy, wystawy itp.) 2.co miesiąc otrzymujesz bezpłatny magazyn ADACmotorwelt.

Pozdrawiam
Maciej Bienert

*jeżeli wszystkie osie pojazdu znajdują się w odległości 1m to zaliczane jest to jako przyczepa jednoosiowa.

+Quote Post
autoija
post 12.12.2011, 15:12
Post #3

Audi

Użytkownik nr: 715

Korzystacie z jakiś kalkulatorów przy wyborze najkorzystniejszej oferty? Czy mieliście taką sytuację, żeby zmienić diametralnie ubezpieczyciela ze względów osobistych czy też dlatego, że ubezpieczyciel nie dopełnił warunków umowy?

+Quote Post
policman
post 26.12.2011, 9:57
Post #4

Mazda
**

Użytkownik nr: 714

Ja się kieruje nie tylko kalkulatorem i ceną jaka zapłacę za OC i AC ze względu na to, iż jeżeli coś się przytrafi faktycznie to wtedy tak naprawdę wychodzi szydło z worka. A każdy liczy tylko na stawkę jaka zapłaci, natomiast wogóle nie bierzemy pod uwagę, że możemy mieć rzeczywiscie wypadek. Część towarzystw ubepieczeniowych szczególnie te, które mają niskie składki na OC i AC tez mogą brać pod uwagę ze nic nam się nie przytrafi hehehe. A w razie wypadku to być można zdziwionymi nie wypłacić odszkodowania lub robić dodatkowe problemy. Najlepiej się popytać wśród znajomych.

+Quote Post
dynamical
post 11.12.2015, 15:06
Post #5

Fiat
**

Użytkownik nr: 1,756

Ja uważam, że nie warto kierować się tylko ceną, ale wziąć pod uwagę również jakość usług wykonywanych przez ubezpieczyciela i jakieś dodatkowe usług, które w ramach oc możemy dostać. Ja korzystam z pomocy profesjonalistów i wiem, że mam zawsze najlepsze ubezpieczenia oc Gliwice mają taką firmę http://silesiaubezpieczenia.pl/ nie muszę się martwić, że gdzieś zapłacę mniej, bo zawsze znajdą mi najlepszą ofertę

+Quote Post
nka
post 22.12.2015, 21:15
Post #6

Syrena
*

Użytkownik nr: 1,442

Jeśli mam być szczery sam nigdy nie potrafię dobrac odpowiedniego ubezpieczenia do siebie smile.gif dlatego też moim zdaniem warto skorzystać z pomocy fachowców. Sam mam doświadczenie z http://www.dfuauto.pl/ i dzięki nim udało mi się już kilka razy dobrze ubezpieczyć samochód.

+Quote Post
Ekspert_Superpol...
post 30.01.2016, 18:50
Post #7

Trabant
*

Użytkownik nr: 1,700

CYTAT(nka @ 22.12.2015, 21:15) *
Jeśli mam być szczery sam nigdy nie potrafię dobrac odpowiedniego ubezpieczenia do siebie smile.gif dlatego też moim zdaniem warto skorzystać z pomocy fachowców.

Wybór ubezpieczeń komunikacyjnych wcale nie musi być skomplikowany, oczywiście jeśli skorzystasz z odpowiedniego narzędzia. W znalezieniu najbardziej korzystnej polisy pomagają internetowe porównywarki, które przygotują zestawienie ofert różnych towarzystw. To znacznie ułatwia zadanie i wybór najlepszej polisy nie będzie kłopotem. Ze swojej strony polecam zajrzeć na www.superpolisa.pl. Znajdziesz tam kalkulator, który w kilka chwil porówna ceny OC, a także zakres polis i dostępne w ofercie ubezpieczyciela dodatki.

Pozdrawiam,
Ekspert Superpolisa.pl

+Quote Post
dynamical
post 2.02.2016, 12:56
Post #8

Fiat
**

Ja jestem zdania, ze trzeba porównywać, porównywać i jeszcze raz porównywać. Tylko w ten sposób można coś sensownego znaleźć. Warto skorzystać w tym celu z multiagencji, która w jednym miejscu zestawi kilka rożnych ofert. Z doświadczenia mogę polecić Silesia Ubezpieczenia z Zabrze. Przy okazji znalazłem fajny artykuł na temat tego co zrobić, by nie przepłacać i kupić najtańsze oc: http://silesiaubezpieczenia.pl/najtansze-o...k-zaoszczedzic/

+Quote Post
dynamical
post 2.02.2016, 12:57
Post #9

Fiat
**

...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Tropiciel cen Sprzedaj swój samochód Auto szukacz
Kupujesz używane auto?Sprawdź
Czy wiesz, że...

BMW Z1 powstało 25 lat temu

Mimo, że BMW Z1 nie odniosło sukcesu rynkowego, to bez wątpienia jest samochodem kultowym

Dla kogo E-Bike?

Dla kogo E-Bike?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest prosta. Dla WSZYSTKICH. Dla ludzi młodych, w średnim i starszym wieku. Dla ambitnych wyczynowców i jeżdżących rekreacyjnie. Dla globtroterów i lubiących wycieczki do parku lub za miasto. Dla jeżdżących w ...

RSS
Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27.05.2016 - 2:14