Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Lakier do samochodu, Poszukuję firmy która sprzedaje lakier samochodowy.
Kacper34
post 12.02.2014, 14:45
Post #1

Trabant
*

Grupa: Użytkownik
Użytkownik nr: 1,330

Cześć. Macie może jakieś sprawdzone firmy które sprzedają lakier do samochodów? Poszukuje czegoś sprawdzonego. Najbardziej kieruje pytanie do ludzi którzy już kupowali lakier od danej firmy. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Go to the top of the page

+Quote Post
Marek-pieka
post 14.02.2014, 13:21
Post #2

Trabant
*

Użytkownik nr: 1,333

Ja mam sprawdzony sklep internetowy http://lackon.eu/lakiery jestem z niej naprawdę zadowolony. Paczki przychodzą szybko. Spory wybór, polecam.

+Quote Post
Euroalkomat_pl
post 13.11.2014, 9:49
Post #3

Mazda
**

Użytkownik nr: 871

Ja także skłaniam się ku opcji,że należy poszukać go w dobrych sklepach internetowych gdzie wybór artykułów,chemii samochodowej będziesz miał zdecydowanie największy.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Tropiciel cen Sprzedaj swój samochód Auto szukacz
Kupujesz używane auto?Sprawdź
Czy wiesz, że...

Pierwszy wyścig mistrzostw Formuły 1 rozgrywano na oczach króla Jerzego V?

na starym lotnisku RAF[1] (tor Silverstone) 13 maja 1950 roku. Był jednym z 7 wyścigów które odbyły się w pierwszym sezonie Formuły 1, który ...

Toyota Mirai z ogniwami paliwowymi wchodzi do sprzedaży

Toyota Mirai z ogniwami paliwowymi wchodzi do sprzedaży

Już w grudniu tego roku Toyota rozpocznie w Japonii sprzedaż nowego modelu Mirai napędzanego wodorowymi ogniwami paliwowymi. We wrześniu 2015 roku auto pojawi się też na wybranych rynkach europejskich.Toyota Mirai wykorzystuje napęd TFCS, czyli ...
Suzuki Grand Vitara de Luxe

Suzuki Grand Vitara de Luxe

2010
67.283 km
65.900 PLN
Opel Astra 1,7D

Opel Astra 1,7D

2011
68.500 km
45.900 PLN
Jak bezpiecznie pokonać zakręt

Jak bezpiecznie pokonać zakręt

Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego potrzeba wyczucia i umiejętnego operowania pedałami.
Dla kogo E-Bike?

Dla kogo E-Bike?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest prosta. Dla WSZYSTKICH. Dla ludzi młodych, w średnim i starszym wieku. Dla ambitnych wyczynowców i jeżdżących rekreacyjnie. Dla globtroterów i lubiących wycieczki do parku lub za miasto. Dla jeżdżących w ...

RSS
Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.11.2014 - 0:14