Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Lakier do samochodu, Poszukuję firmy która sprzedaje lakier samochodowy.
Kacper34
post 12.02.2014, 14:45
Post #1

Trabant
*

Grupa: Użytkownik
Użytkownik nr: 1,330

Cześć. Macie może jakieś sprawdzone firmy które sprzedają lakier do samochodów? Poszukuje czegoś sprawdzonego. Najbardziej kieruje pytanie do ludzi którzy już kupowali lakier od danej firmy. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Go to the top of the page

+Quote Post
Marek-pieka
post 14.02.2014, 13:21
Post #2

Trabant
*

Grupa: Użytkownik
Użytkownik nr: 1,333

Ja mam sprawdzony sklep internetowy http://lackon.eu/lakiery jestem z niej naprawdę zadowolony. Paczki przychodzą szybko. Spory wybór, polecam.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Tropiciel cen Sprzedaj swój samochód Auto szukacz
Kupujesz używane auto?Sprawdź
Czy wiesz, że...

faktura zakupu nie jest dokumentem gwarancyjnym?

zapoznaj się ze swoimi prawami przy zakupie samochodu...

Toyota Auris Prestige Hybrid: Wysoce prężny

Toyota Auris Prestige Hybrid: Wysoce prężny

Żegnajcie diesle, witajcie hybrydy. Toyota i Lexus forsują takie hasło od dawna. Czy jest w tym choć odrobina prawdy, czy to - jak często bywa - tylko pusty slogan? W trasie, w mieście, jeżdżąc ekonomicznie lub zdecydowanie za szybko, sprawdzałem Aurisa Hybrid wcielając się w różnych klientów.
Aston Martin Lagonda - pierwsze oficjalne zdjęcia

Aston Martin Lagonda - pierwsze oficjalne zdjęcia

Aston Martin podał pierwsze oficjalne informacje na temat modelu Lagonda, który pojawi się na rynku w przyszłym roku.Luksusowy sedan brytyjskiej firmy powstał na płycie podłogowej VH, a w jego nadwoziu zastosowano wiele elementów z włókna ...
BMW 320d

BMW 320d

2005
186.000 km
36.900 PLN
Suzuki Grand Vitara de Luxe

Suzuki Grand Vitara de Luxe

2010
67.283 km
65.900 PLN
BMW 525d

BMW 525d

2006
197.700 km
42.900 PLN

Opel Astra 1,7D

Opel Astra 1,7D

2011
68.500 km
45.900 PLN
Volvo V60 T5

Volvo V60 T5

2011
146.250 km
77.900 PLN
Bądź ostrożny w strefie ruchu na osiedlach

Bądź ostrożny w strefie ruchu na osiedlach

O ile większość zmotoryzowanych dosyć dobrze zna prawne obostrzenia obowiązujące na drogach publicznych - i wiążące się z nimi konsekwencje - o tyle mało który potrafi bezstresowo poruszać się w gąszczu przepisów związanych ze strefą zamieszkania, strefą ruchu oraz drogą wewnętrzną. Każdy z wymienionych typów "drogi" różni się od siebie nie tylko miejscem stosowania, ale również istotnymi różnicami w prawach i obowiązkach kierowców.
Dla kogo E-Bike?

Dla kogo E-Bike?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest prosta. Dla WSZYSTKICH. Dla ludzi młodych, w średnim i starszym wieku. Dla ambitnych wyczynowców i jeżdżących rekreacyjnie. Dla globtroterów i lubiących wycieczki do parku lub za miasto. Dla jeżdżących w ...

RSS
Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 29.07.2014 - 0:30