Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Samochód z drewna
fish
post 13.02.2010, 16:16
Post #1

BMW

Grupa: Użytkownik
Użytkownik nr: 40

Wpadlibyście w ogóle na taki pomysł, że samochód mógłby być zrobiony z drewna? biggrin.gif

Ktoś wpadł i nawet przerodził myśl w czyn wink.gif W taki sposób powstał drewniany samochód, który spełnia dokładnie wszystkie warunki bycia samochodem: można do niego wsiąść i jeździ wink.gif Wprawdzie nie jest zarejestrowany, ale co tam.

Co ciekawe, ten samochodzik inaczej wygląda z lewej, a inaczej z prawej strony. Podoba Wam się? smile.gif

Go to the top of the page

+Quote Post
irbis
post 13.02.2010, 20:02
Post #2

Trabant
*

Użytkownik nr: 68

Nie wpadłbym nawet jakbym długo myślał smile.gif Strasznie fajne takie auto, ale chyba bym go nie chciał. Jest fajne żeby sobie popatrzeć na niego, ale jakoś tak jestem przyzwyczajony, że samochód z jednej i z drugiej strony wygląda tak samo. Musiałbym się przestawić na takiego.

Jak on jest z drewna to trzeba uważać chyba na korniki wink.gif Szkoda by było wstać rano i zobaczyć kilka ścieżek na masce.

+Quote Post
ch3cooh
post 13.02.2010, 20:36
Post #3

Porsche

Użytkownik nr: 26

Ależ się komuś chciało rzeźbić. Sama idea ciekawa, choć ten pomysł z dzieleniem go na pół średnio mi się podoba. Podziwiam ogrom pracy włożony w jego tworzenie, taka pasja zasługuje na uznanie.

Co do samochodów z drewna to z tego co się orientuję amerykanie prowadzili seryjną produkcję samochodów w których część nadwozia była z drewna.

+Quote Post
asia_b
post 4.03.2010, 22:35
Post #4

BMW

Użytkownik nr: 32

Nigdy nie przyszłoby mi to do głowy smile.gif Jak widać ludzka wyobraźnia rzeczywiście nie ma granic.

Przyzwyczajona jestem raczej do symetrii. Nigdy wcześniej nie oglądałam żadnego samochodu, który inaczej wyglądałby z jednej, a inaczej z drugiej strony. Jest to niezmiernie ciekawy pomysł, choć szczerze wątpię w to, że przyjmie się na większą skalę.

Doceniam zarówno pomysł, jak i wykonanie. Najwyraźniej pasja jest w stanie przekonać człowieka do przerodzenia najbardziej wymyślnej idei w czyn smile.gif

+Quote Post
czerwonka
post 17.03.2010, 22:05
Post #5

Ford
**

Użytkownik nr: 41

No nie ma granic.. głupoty. Co to w ogóle za idiotyzm?? To przecież w przepisach powinno być napisane, że samochody mają być zrobione z blachy. Takie drewno to przecież w ogóle nie chroni przed wypadkiem!
W ogóle taki samochód jak ten, nawet z blachy gdyby był, to odciągałby uwagę kierowców i przez niego byłoby zagrożenie na drogach. A jeszcze w ogóle mi się nie wydaje, żeby takie auto spełniało wszystkie normy, jakie ogólnie samochód ma mieć. Mi się nie podoba w ogóle poza tym, że z wyglądu jest inny.

+Quote Post
ganitka
post 19.03.2010, 23:41
Post #6

Ford
**

Użytkownik nr: 54

Czemu idiotyzm i głupota? Bo sama być czegoś takiego nie wymyśliła? Ktoś miał pomysł inny niż standardowy, ale to przecież nie musi być od razu głupie.

Weź się zastanów najpierw, co taki samochód może, w jakim względzie jest inny, jakie ma plusy, a jakie wady i wtedy go oceniaj. A Ty popatrzyłaś pewnie na zdjęcie i od razu że idiotyzm.
Samochody przecież nie muszą być z blachy. Pewnie nawet nie wiesz, że teraz w samochodach jest dużo plastiku i jakichś innych badziewi. Najgorzej to jak ktoś udaje mądrzejszego niż jest, wiesz? OK - każdy może powiedzieć co o czymś myśli, tylko najpierw powinien poznać tą rzecz, a nie palnąć co ślina przyniesie na język.

+Quote Post
szybka_
post 5.04.2010, 20:47
Post #7

Syrena
*

Użytkownik nr: 76

Ciekawy pomysł, ale raczej tylko do oglądania... Sama bym nie chciała mieć takiego auta bo bałabym, że się zapale tongue.gif Myslę, że wielu głupców chętnie bawiłoby się w podpalanie takich samochodów.
Poza tym Czerwonka masz racje - takie drewno wogóle nie chroni przed wypadkiem, od razu przełamie sie na pół - zero bezpieczeństwa.
A i jeszcze jedno, może i fajnie wygląda taki samochód, który z dwóch stron wygląda inaczej, ale jak nazwać takie auto?? Skoro z każdej strony wygląda inaczej, jak je nazwać w papierach? Myślę, że to doatkowy kłopot. A po co sobie uprzykszać życie?
Jak dla mnie autko nadaje się do muzeum, niech inny obejżą i to wszystko.

+Quote Post
Pati
post 16.05.2010, 17:54
Post #8

Syrena
*

Użytkownik nr: 112

Ale uper samochód!!! Bardzo mi się podoba. Aż nie che mi się wierzyć, że to auto jet z drewna. I ono jeździ? biggrin.gif Wow!!! Takie auto powinni wstawić do muzeum, tak aby ludzie mogli je ogladać. TEn kto je wymyślił musi mieć głowe. I bardzo lubieć samochody...
A no i szybka_ ma trochę racji, jak nazwać takie auto w papierach jeśli jest z dwóch stron inne? Ciężko coś wymyśleć...dlatego uważa, że taki samochód powinien stać w muzeum. Mimo tego, że fajnie wygląda to nie powinno się nim jeździć.

+Quote Post
miśka
post 9.08.2010, 21:12
Post #9

Pagani Zonda

Użytkownik nr: 148

Hehehe samochód z drewna ludzie to mają pomysły ja traktuję go raczej jako sztukę nowoczesną w ciekawym stylu. Posiadając taki samochód można zapomnieć o korozji,... ale pojawia się nowy problem korniki smile.gif O tym samochodzie można spokojnie powiedzieć że jest biodegradowalny więc pozytywnie wpływa na środowisko. Ciekawi mnie jak wygląda kwestia bezpieczeństwa czy były robione jakieś crash testy czy coś w tym stylu ;P. Jak widać jest wielu pozytywnie zakręconych ludzi którzy potrafią stworzyć pozytywnie zakręcone rzeczy smile.gif.

+Quote Post
MANARA
post 10.08.2010, 20:58
Post #10

Audi

Użytkownik nr: 142

Były i są nadal samochody z plastiku jak trabant, to dlaczego nie miałoby być z drewna. Tylko trzeba dobrze zaimpregować drewnochronem karoserię. fajny pomysł entuzjastów motoryzacji i dzięki właśnie takim ludziom ten świat jest bardziej kolorowy. szkoda, że jest samochodem niebezpiecznym, bo taka drewniana karoseria nie uchroni nas przed bolesnym wypadkiem, chyba, że jest w środku jakoś specjalnie wzmacniany.

+Quote Post
szaroczarna
post 22.11.2010, 15:45
Post #11

Mazda
**

Użytkownik nr: 253

Tu chyba nie chodzi oto żeby pokonywać nim miliony kilometrów i osiągać zawrotne prędkości. Wiadomo, że przy wypadku cóż, posypały się drzazgi i wióry smile.gif Tym niemniej pomysł ciekawy, a wykonanie też godne pochwały. Tyle godzin roboty i cierpliwości. Fajnie, że ktoś ma pasję i jeszcze potrafi ją realizować. Ja tam jestem za...chociażby jako ciekawostka smile.gif

+Quote Post
speedy_gonzales
post 22.11.2010, 20:10
Post #12

Polonez
*

Użytkownik nr: 259

Nikt nie ogladał Flinstonów ?? Nikt nie pamieta jak przebierali nogami hahaha Przecież to nie jest żaden wynalazek. Drewniane wózki, sypiace się wióry smile.gif Gartulacje dla artysty, za pomysł i czas poświęcony na wykonanie takiego cacka. Miśka, ciekawe spostrzeżenie... drewno atakuja korniki(dzięcioły miałyby ucztę), a blache rdza. Nic nie jest idealne. Nie chciałbym jździć takim autkiem, ale jeszcze raz gratuliję pomysłu za wykonanie takiej gabloty smile.gif

+Quote Post
adam85
post 16.01.2011, 13:53
Post #13

Audi

Użytkownik nr: 264

Różni ludzie chodzą po świcie i różne mają hobby. Jak dla mnie bomba smile.gif Można się pochwalić przed znajomymi i sąsiadami. A mając takie auto pobierałbym opłaty za wejście i przejazd wink.gif Jak mówi chińskie powiedzenie interesy należy robić tylko z przyjaciółmi. Zatem połączyłbym zamiłowanie z biznesem smile.gif

+Quote Post
nikita
post 18.01.2011, 0:32
Post #14

Polonez
*

Użytkownik nr: 343

Ale się facet napracował. Mnie by szlak trafił wczesniej, no ale jak to już ktoś napisał ludzie mają różne hobby. Ja tam wolę się wspinać na ściankach albo coś. smile.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Tropiciel cen Sprzedaj swój samochód Auto szukacz
Kupujesz używane auto?Sprawdź
Czy wiesz, że...

Samochód wyścigowy bez kierowcy?

Audi RS 7 potrafi w tempie wyścigowym i bez kierowcy okrążyło tor Grand Prix w Hockenheim

Lancia Ypsilon S 1.2 Momodesign - To już jest koniec…

Lancia Ypsilon S 1.2 Momodesign - To już jest koniec…

Spieszmy się kochać Lancię, bo wkrótce zniknie z salonów. Nie, nie ostatecznie. Jako marka pozostanie w ofercie włoskich dealerów. Skąd taka decyzja Fiat SPA? Bóg jeden raczy wiedzieć. Zamiast wrócić do korzeni, Włosi zdecydowali wylać dziecko z kąpielą. To, moim zdaniem, spory błąd strategiczny. Jedynym pocieszeniem jest fakt, że najmniejsza z gamy, Lancia Ypsilon, nadal będzie produkowana w Tychach. Przynajmniej przez dwa, trzy lata. A potem…
Suzuki Grand Vitara de Luxe

Suzuki Grand Vitara de Luxe

2010
67.283 km
65.900 PLN
Opel Astra 1,7D

Opel Astra 1,7D

2011
68.500 km
45.900 PLN
Tak rozpoznasz nieoznakowany radiowóz ITD

Tak rozpoznasz nieoznakowany radiowóz ITD

Po drogach całej Polski jeżdżą nieoznakowane samochody Inspekcji Transportu Drogowego wyposażone w sprzęt do łapania kierowców za przekroczenie prędkości i inne wykroczenia. W otoczenie wtapiają się jak kameleon. Nawet nie wiesz, że wpadłeś a karę zapłacisz.
Dla kogo E-Bike?

Dla kogo E-Bike?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest prosta. Dla WSZYSTKICH. Dla ludzi młodych, w średnim i starszym wieku. Dla ambitnych wyczynowców i jeżdżących rekreacyjnie. Dla globtroterów i lubiących wycieczki do parku lub za miasto. Dla jeżdżących w ...

RSS
Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 31.10.2014 - 15:56